Code 8

jak pracujeme

Na dálku, hned vedle vás, jeden dva dny v týdnu, ve dvou nebo ve třech lidech, zkrátka jak potřebujete.

Malý velký tým

Jsme parta zkušených programátorů. K tomu máme kontakty na prověřené kolegy, které můžeme oslovit v případě objemnější zakázky nebo technologie, kterou my sami neovládáme na 100 %.

Půjčíme vám ruce

Dokážeme vám pomoci i v případě, kdy jen potřebujete rozšířit svůj tým o pár specialistů. Máme zkušenosti s prací přímo u klientů, v agenturách v Čechách a Anglii, ale umíme spolehlivě fungovat i z naší základny na Letné. Umíme se naladit a přizpůsobit, ať už jde o spolupráci s developery nebo designéry.

Spolupráce s vývojáři

Jako podpora vašich technických týmů upravíme naši metodologii, technologii či délku sprintů podle potřeb.

Spolupráce s designéry

Naším cílem je, aby se i ten nejdrobnější detail vašeho designu promítl do výsledného produktu.

Martička - náš virtuální pedant

Marticka.cz

Dokážeme pracovat jak s předem definovaným rozpočtem, tak s průběžnou evidencí nákladů při dlouhodobé spolupráci. Za tím účelem jsme vytvořili vlastní nástroj, jehož prostřednictvím můžete on-line sledovat rozpočet projektu. Kdykoliv se do Martičky přihlásíte, máte jasno, co se na vašem projektu šustlo.

*hit happens

Podle našich zkušeností se každý projekt odchýlí od sebelepšího plánu. Naučili jsme proto počítat s tím, že se v průběhu projektu objeví zádrhel. Jsme díky tomu lepší při jejich překonávání.

Tradice vs. Trendy

Code

Web jde dopředu mílovými kroky - nová verze prohlížečů je tu každých 6 týdnů. Přesto se snažíme nepodléhat slepě všem novinkám, ale spíše maximálně využít jejich výhody. Vždy záleží na klientovi, jeho cílové skupině a požadovaném výsledku, kterému se snažíme přizpůsobit.

Ať už se jedná o automatizované testování prohlížeče (Browsera), funkční a testovací jednotky (PHPunit, Selenium) nebo nástroje pro ověření kvality JavaScriptu (JSLint, Jasmine, Angular Protractor), pomůžeme vám najít správné nastavení pro každý případ.

Máme rádi Scrum

standards

Přehledný systém pro plánování a sledování projektu, který je navíc velmi flexibilní, pokud potřebujete dodatečně změnit původní zadání. Uvidíte nám do kuchyně, aniž byste se zvedli od svého stolu.

Podívejte, co všechno umíme