Code 8

co umíme

Ovládáme frontend i bekhend,
a to od základní čáry až po síť.

Jamstack aplikace

Jamstack je moderní architektura webových aplikací, která používá JavaScript, flexibilně použitelné API a značkovacý jazyk (tradičně html). Základní myšlenka je vytvořit obecný backend a k němu pak napojit výkonný frontend. Výsledkem je excelentní uživatelský zážitek.

Příklady Jamstack aplikací

MagnusArt

Super rychlá webovka

Klient si přál spravovat obsah webu přes svůj oblíbený CMS, ale bylo velmi pravděpodobné, že srtánky nebudou aktualizované příliš často. To je ideální scenář pro použití generátoru statických stránek, který by si pro data šahal do externí Wordpress instance.

Navštivte web
Moonwood

Retailový audit

Hybridní aplikace umožňuje strukturovaný auditing "sales pointů" - a to i bez přístupu k internetu. Následná synchronizace dat umožnuje přehledný centralizovaný reporting.

Vyžádejte si ukázku kódu

Gatsby nebo Next JS?

Gatsby JS je generátor statických stránek. Next JS dokáže jak stránky generovat, tak je i dynamicky renderovat. To má však vyšší poždavky na hosting. Oba frameworky se samozřejmě dokáží připojit k externímiu API a oba excelují v rychosti načítání a SEO. Jestli se v tom trochu ztrácíte, nevěšte hlavu. Napište nám a určite spolu najdeme to pravé řešení pro Váš projekt.

Příklady Gatsby and Next JS projektů

CZG

Gatsby JS

Stránky generované pomocí Gatsby JS umožnují bleskově rychlou odezvu. V sekci blogu jsme pro snadnou a rychlou editaci zvolili Markdown soubory. Výsledkem je vysoké hodnocení napříč vyhledávacími službami.

Navštivte web
DrMouse

Next JS

Next JS nám umožnil dostat to nejlepší z obou světů. Výkon předgenerovaných stránek bez nutnosti přegenerovávat celý web znovu a znovu. Část webu, která se často nemění je předgenerována, zatímco dynamický obsah zůastává vždy aktuální.

Navštivte web

Mobilní aplikace

Sdílení až 80 % kódu mezi Androidem a iOS vám ušetří spoustu nákladů dnes i při dalším vývoji v budoucnosti. Spoléháme na dvě hybridní technologie - React Native a NativeScript.

Příklady Mobilních aplikací

Dr Mouse App

Veterinář s přehledem

Dr. Mouse je mobilní aplikace pro Android i iOS. Poskytne vám přehled veterinárních ordinací v celé České republice. A to i offline.

Stáhněte si aplikaci
Debrett’s wedding planner

Pomocník pro organizaci svatby

Debrett’s Wedding Planner je appka pro iOS. Použili jsme Firebase pro push notifikace a pro snadné updatování CodePush.

Vyžádejte si ukázku kódu

API, backendová řešení & DevOps

Programujeme v NodeJS a PHP. Obvykle používáme relační databáze, REST api provádíme úkony typu sytémový audit, optimalizace, migrace obsahu atp. Máme značnou zkušenost na poli DevOps, kontinuální integrace, testování a automatizovaného deploymentu.

Příklady řešení

Royal Mail PAF

Royal Mail PAF

S našimi dlouholetými partnery z Data advance máme za sebou několik úspěšných projektů, například Royal Mail's PAF Licensing Centre.

Navštivte web
Mondelez

Interaktivní mapa

Integrací APIs jednotlivých sociálních sítí a Google Maps jsme vytvořili nástroj na podrobný přehled značek a jejich aktivity na sociálnch sítích.

Vyžádejte si ukázku kódu

Idea making a produktový design

Každý produkt má svůj vlastní příběh a my jsme rádi jejich součástí. Můžeme být Vaším silným partnerem v dobách, kdy nápady teprve vznikají, nebo se můžete se opřít o naše zkušenosti ve chvíli, kdy Váš produkt již dostává tvar. Často jsou to náročné chvíle, ale my jsme v nich byli mnohokrát. Proto jsme přesvědčeni, že můžeme být správný partner.

Příklady produktů jichž jsme součástí

Zpevnik

Písničky do kapsy

Chtěli jsme zpěvník, který bude pohodlný, jednoduchý a rychlý. Nic takového, co by nám vyhovovalo jsme nenašli. Tak jsme si vytvořili vlastní. Od nápadu, přes design až po samotnou realizaci. Je zdarma a určený všem, kdo rádi brnkají.

Navštívit web
Koh-i-noor

Animovaná jednostránka

Společnosti KOH-I-NOOR Deutschland GmbH nevyhovoval současný design a propagace produktové řady antibakteriálních pastelek. Rozhodli jsme se tedy vrátit se na úplný začátek a vytvořit nový design komunikace této produktové řady, který bude daleko více zaměřen na děti a jejich rodiče.

Zatím to ještě vaříme

A dál?

Máme dlouholeté zkušenosti z následujícími technologiemi.

React Native
Angular
Laravel
NodeJS
Gatsby
Electron
iOS
Atlassian
Android
GitLab
Trello
Slack
MySQL
AWS
Firebase
Nextjs
Swagger
Postman
Docker
Sketch

Přečtěte si pár zajímavostí o nás a o nás