Code 8

co umíme

Ovládáme frontend i bekhend,
a to od základní čáry až po síť.

Jednostránkové aplikace

Při tvorbě interaktivních single-page webových aplikací spoléháme na dvě JavaScriptové technologie - Angular a React. Neptejte se nás, kterou máme radši. Jsou jako naše děti.

Angular

Automatizovaný nábor

Nástroj pro automatický video recruiting. Realizujte pracovní pohovory z pohodlí vašeho domova. Chytrý algoritmus svým uživatelům ušetří čas předvýběrem té pravé pozice či kandidáta.

Vyžádejte si ukázku kódu
React

Retailový audit

Hybridní aplikace umožňuje strukturovaný auditing "sales pointů" - a to i bez přístupu k internetu. Následná synchronizace dat umožnuje přehledný centralizovaný reporting.

Vyžádejte si ukázku kódu

Mobilní aplikace

Sdílení až 80 % kódu mezi Androidem a iOS vám ušetří spoustu nákladů dnes i při dalším vývoji v budoucnosti. Spoléháme na dvě hybridní technologie - React Native a NativeScript.

Angular Apps

Veterinář s přehledem

Dr. Mouse je mobilní aplikace pro Android i iOS. Poskytne vám přehled veterinárních ordinací v celé České republice. A to i offline.

Stáhněte si aplikaci
Debrett’s wedding planner

Pomocník pro organizaci svatby

Debrett’s Wedding Planner je appka pro iOS. Použili jsme Firebase pro push notifikace a pro snadné updatování CodePush.

Vyžádejte si ukázku kódu

Backendová řešení

S PHP pracujeme bezmála 20 let. Posledních pár let vyvíjíme webové aplikace nejraději v Laravelu. Nechceme se chlubit, ale i když nejsme všeumělové, dokážeme si poradit s většinou vašich požadavků.

Royal Mail PAF

Royal Mail PAF

S našimi dlouholetými partnery z Data advance máme za sebou několik úspěšných projektů, například Royal Mail's PAF Licensing Centre.

Navštivte web
Mondelez

Interaktivní mapa

Integrací APIs jednotlivých sociálních sítí a Google Maps jsme vytvořili nástroj na podrobný přehled značek a jejich aktivity na sociálnch sítích.

Vyžádejte si ukázku kódu

Nejoblíbenější CMS na světě

Kvalitní wordpressové řešení je podle nás především stabilní. Nestačí naklikat pár plug-inů. Důležitý je výkon, bezpečnost a kompatibilita. Proto jsme vytvořili nástroj, který dokáže monitorovat stav vašich stránek v reálném čase.

Ksubaka

Ksubaka

Tvorbou modulárního grafického systému jsme umožňili snadnou správu obsahu při zachování jednotného vizuálního stylu. No a pak jsme se mohli vyřádit na animacích firemního maskota.

Navštivte web
Flanagan Lawrence

Portfolio

Architekty zajímá každý detail, Proto jsme vytvořili nový WP plugin, který umožňuje administrátorům přesně určit ohnisko, kolem kterého se má obrázek zmenšovat či zvěšovat v závislosti na velikosti obrazovky. Klient byl nadšen! :)

Navštivte web

HTML šablony

Jsme experti v kódování komplexních responzivních HTML šablon. Máme dvě dekády dlouhou zkušenost a současně přehled o nových trendech. Můžete využít to nejlepší z obojího.

ChargeNow

Charge Now Liferay Theme

Cílem bylo vytvoření "super theme" pro Javový CMS Liferay. Výsledek je použitelný v různých konfiguracích pro různé značky v různých světových regionech. Vše z jednoho zdroje dat.

Navštivte web
InsightBee

Responsive Web App

Připravili jsme responzivní HTML šablony pro lídra v oblasti business research Evalueserve. Chuťovkou byla integrace s řešením HubSpot.

Navštivte web

A dál?

Máme dlouholeté zkušenosti z následujícími technologiemi.

React Native
Angular
Laravel
NodeJS
LifeRay
Electron
Cordova
iOS
Wordpress
Android
GitLab
Trello
Slack
MySQL
Webpack
Firebase

Přečtěte si pár zajímavostí o nás a o nás