Code 8

o nás

Začínali jsme ve dvou.
Dnes pro vás může pracovat až devět programátorů.

Co jsme zač?

Code 8 založili v roce 2012 Lukáš Vacovský a Petr Očenášek, dva bývalí kolegové, kteří se ještě v minulém století potkali v legendární Sambě. Když se koncem roku 2011 vrátil Lukáš po sedmi letech v Anglii zpátky do Čech, Petr ve své práci cítil, že je čas na změnu. Frontend potkal backend v pravý čas a vznikla z toho firma s kompletním záběrem co se programování týče. V březnu 2020 posílil tým multitalentovaný Robert - univerzální voják digitálních bojišť. Start-up prostředím protřelý a komunikací s investory ostřílený chlapík otevřel v Code Eightu další dimenzi toho, co dokážeme poskytnout.

Naše zkušenosti jsou teď vaše

V minulosti jsme oba pracovali jak na straně klientů, tak v agenturách. Chápeme, jak fungují různé týmy, a umíme se velmi dobře naladit na rozdílnou dynamiku jejich fungování a komunikace.

Lukas Vacovsky

Lukáš Vacovský

Frontend

Strávil 7 let v prostředí londýnských agentur. Dokáže být docela puntičkář ohledně kvality kódu, otevřeného internetu a pražských pizzerií.

Kontaktujte Lukáše
Petr Ocenasek

Petr Očenášek

Backend

"Bárt" už na počátkku milénia navrhoval databáze, kreslil UML diagramy, psal kód pro velké korporáty a programoval “hračky” na dálkové ovládání. Pizzu moc neřeší.

Kontaktujte Petra
Robert Kaločai

Robert Kaločai

Produkt

Sbíral zkušenosti v kolébce startupového prostředí - San Franciscu. Se svým Nanits universe dobyl Everest digitálního komixu. A pomocí své vepřové pacičky dokáže přesvědčit Bárta téměř k čemukoli.

Kontaktujte Roberta

Naši partneři

Za dobu existence Code 8 jsme potkali několik super schopných lidí a firem, se kterými jsme navázali užší spolupráci. Milerádi je zde uvádíme jako naše partnery.

Every Interaction& AgencyImaoOpencultureLighthouseToman DesingMilan Nedved Friendly


Máte-li zájem o spolupráci, kontaktuje nás