Code 8

jak pracujeme

Na dálku, hned vedle vás, jeden dva dny v týdnu, ve dvou nebo ve třech lidech, zkrátka jak potřebujete.

Malý velký tým

Jsme parta zkušených programátorů. K tomu máme kontakty na prověřené kolegy, které můžeme oslovit v případě objemnější zakázky nebo technologie, kterou my sami neovládáme na 100 %.

Půjčíme vám ruce

Dokážeme vám pomoci i v případě, kdy jen potřebujete rozšířit svůj tým o pár specialistů. Máme zkušenosti s prací přímo u klientů, v agenturách v Čechách a Anglii, ale umíme spolehlivě fungovat i z naší základny na Letné. Umíme se naladit a přizpůsobit, ať už jde o spolupráci s developery nebo designéry.

Spolupráce s vývojáři

Jako podpora vašich technických týmů upravíme naši metodologii, technologii či délku sprintů podle potřeb.

Spolupráce s designéry

Naším cílem je, aby se i ten nejdrobnější detail vašeho designu promítl do výsledného produktu.

Martička - náš virtuální pedant

Marticka.cz

Dokážeme pracovat jak s předem definovaným rozpočtem, tak s průběžnou evidencí nákladů při dlouhodobé spolupráci. Za tím účelem jsme vytvořili vlastní nástroj, jehož prostřednictvím můžete on-line sledovat rozpočet projektu. Kdykoliv se do Martičky přihlásíte, máte jasno, co se na vašem projektu šustlo.

*hit happens

Podle našich zkušeností se každý projekt odchýlí od sebelepšího plánu. Naučili jsme proto počítat s tím, že se v průběhu projektu objeví zádrhel. Jsme díky tomu lepší při jejich překonávání.

Tradice vs. Trendy

Code

Web jde dopředu mílovými kroky - nová verze prohlížečů je tu každých 6 týdnů. Přesto se snažíme nepodléhat slepě všem novinkám, ale spíše maximálně využít jejich výhody. Vždy záleží na klientovi, jeho cílové skupině a požadovaném výsledku, kterému se snažíme přizpůsobit.

Ať už se jedná o banální testování v různých prohlížečích, zapojení nástrojů kontrolující kvalitu kódu anebo použití pokročilých testovacích frameworků jako jsou Jest, Mocha či Jasmine, pomůžeme vám najít správné nastavení pro každý případ.

Máme rádi Scrum

standards

Přehledný systém pro plánování a sledování projektu, který je navíc velmi flexibilní, pokud potřebujete dodatečně změnit původní zadání. Uvidíte nám do kuchyně, aniž byste se zvedli od svého stolu.